EN

Open Call for Zine! Заявки до 20 червня!

Заявки до 20 червня

Текст організаторів:

Open Call for Zine!

«Гарелея» шукає молодих митців зі сходу України, для створення першого друкованого Зіну.

Це буде перше друковане видання Гарелеї , тож ми оголошуємо опен колл на прийом ваших робіт для подальшої публікації.

Головна мета «Гарелеї» – надати можливість молодим митцям з Луганської та Донецької областей продемонструвати свої роботи ширшій аудиторії та зробити локальних творців більш відомими.

Основної теми чи концепції Зін ще не має, можливо, мати й не буде, бо ми хочемо продемонструвати різні творчі практики та зробити досить експериментальну книгу, слоган якої – «Як зробити лебедя з покришки власними руками».

Робота над зіном буде проходити під менторством молодого німецького фотографа Джоша Керна, який витратив пів життя на створення власних DIY фотокниг. Його перша фотокнига «Fuck Me» була опублікована виданням «dieancht Publishing» у 2018 році. Після чого він заснував власне видавництво «Eigensinn Publishin», де вийшла друга його книга «Love Me» рік потому. Наразі Джош випускає вже третю фотокнигу «Räuber» про свого молодшого брата через власне видання.

Отже, приймаємо різні серії робіт та проєкти у наступних форматах : малюнки, графіка, фото, живопис, комікси, а також художні та наукові тексти. Надсилайте ваші найкращі роботи, без різниці старі вони чи нові)
Перевага надаватиметься жителям та вихідцям із Луганської та Донецької областей, але ми охоче розглянемо роботи молодих митців з різних куточків України.

Анкета
дедлайн 20.06.2021

Проєкт «Гарелея, яку ти тримаєш у руках» підтримує Європейський Союз та Goethe-Institut в Україні за програмою Дім Європи.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.