EN RU

OPEN CALL European Digital Art Fair. Заявки до 31 січня!

OPEN CALL European Digital Art Fair. Заявки до 31 січня!

Заявки до 31 січня

Текст організаторів:

Центр сучасного мистецтва М17 спільно з платформою V-Art оголошують OPEN CALL на перший панєвропейський ярмарок цифрового мистецтва European Digital Art Fair (EDAF).

European Digital Art Fair — ярмарок, що націлений продемонструвати сучасне цифрове мистецтво у синхронічному зрізі. Диджитальні роботи мисткинь та митців із 43 європейських країн будуть презентовані у двох просторах одночасно: у спеціально розробленій віртуальній галереї від V-Art та в Центрі сучасного мистецтва М17.  Гібридний формат синхронного експонування  онлайн та офлайн відображає полімодальність сучасної реальности. Разом віртуальний та фізичний простори уможливлюють багатогранний досвід перцепції цифрового мистецтва.

Мета European Digital Art Fair — сформувати сприятливу глобальну екосистему цифрового мистецтва та артринку.

Заявки можуть подавати як митці / мисткині одноосібно, так і галереї, музеї, інституції, артдилери, що презентують мисткинь та митців або володіють їхніми роботами.

Подати можна будь-які цифрові роботи: статичні диджитальні зображення (картини, фотографії, скульптури); часові медіа (відео, фільми, авдіо, слайди); інтерактивні диджитальні інсталяції; XR / VR / AR / MR; ігрове мистецтво; генеративне мистецтво; вебарт або мережеве мистецтво тощо.

European Digital Art Fair буде також доповнений публічною програмою, що включає панельні дискусії для представників культурних інституцій/колекціонерів; artist talks; майстер-класи; розмови з колекціонерами. Публічна програма присвячена цифровому мистецтву в структурі сучасного мистецтва та артринку.

 

Дедлайн OPEN CALL — 31/01/2022

Оголошення 100 номінантів та номінанток — 15/02/2022

European Digital Art Fair — з 24/02/2022 по 27/03/2022

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.