EN RU

Open Call Другої Всеукраїнської Бієнале Левкасу. Заявки до 15 грудня!

Open Call Другої Всеукраїнської Бієнале Левкасу. Заявки до 15 грудня!

Заявки до 15 грудня

Текст організаторів:

Відкрито опенколл Другої Всеукраїнської Бієнале Левкасу.

ЦСМ «Білий Світ» оголошує прийом робіт на Другу Всеукраїнську Бієнале Левкасу. До участі запрошуються всі митці, що пов’язали свій творчий шлях з технікою левкасу. Дедлайн – 15 грудня 2020.

За результатами конкурсу журі визначить двох переможців, які отримають нагороди: 1 місце – 1000 USD; 2 місце – 500 USD. Також передбачені спеціальні призи.

◾️ Сторінка Бієнале на Facebook: facebook.com/levkas.biennial/

◾️ ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld

Вимоги до творів, що подаються на Бієнале:

◾️ Кожен автор може подати одну роботу.

◾️ Розмір: до 150 см по більшій стороні.

◾️ Матеріали і техніки: дерево, паволока, левкасний ґрунт; фарби: темпера, акрил, олія. Можливе довільне поєднання фарб і барвників, а також використання рельєфів, гравіювання, аплікацій, колажів тощо.

◾️ Твір, представлений на конкурс, повинен атрибутуватися саме як левкасний і відповідати необхідним характеристикам. Основа твору – дерев’яна дошка з паволокою.

◾️ Сакральна тема може бути представлена виключно творами у сучасному або експериментальному баченні. Класичні іконописні твори не приймаються.

👁‍🗨 Етапи відбору робіт

Бієнале проводитиметься в два етапи: на відбірковому здійснюється заочний відбір робіт по фото та анкетах. На основному етапі відібрані журі роботи надсилаються учасниками до ЦСМ, після чого будуть визначені переможці конкурсу. Кожен учасник основного етапу отримає каталог та почесний диплом. Виставка робіт учасників Бієнале почнеться у день святкування третьої річниці галереї «Білий Світ» – 1 березня 2021 року.

👁‍🗨 Подання заявки

Щоб подати заявку, заповніть гугл-форму: https://forms.gle/5cWw7jXdXHsYpWzx7

Участь безкоштовна.

👁‍🗨 Додаткова інформація

ЦСМ «Білий Світ» звернеться до учасників основного туру з проханням створити мініатюрну левкасну роботу розміром 30х30 см за мотивом основної роботи або на вільну тему. Дошки для мініатюр авторам нададуть організатори конкурсу. Ці роботи залишаться у колекції ЦСМ «Білий Світ» для майбутньої виставки мініатюр.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.