EN RU

OPEN-CALL для митців. Заявки до 23 березня!

OPEN-CALL для митців. Заявки до 23 березня!

Заявки до 23 березня

Текст організаторів:

Культурна Платформа MY ART у співпраці з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки США в Україні оголошують OPEN-CALL для митців на участь у офлайн-виставці проєкту CONNECT в Миколаєві.

Відкриття офлайн-виставки відбудеться у квітні 2021 року.

МЕТА:
Концепція проекту CONNECT полягає в тому, щоб дослідити історію трансформації та суть зв’язків між різними людьми, поколіннями, країнами та культурами.

ТЕМА:
Тематика CONNECT – це всебічне дослідження та рефлексія на тему трансформації зв’язків сучасного світу в епоху глобальної урбанізації та діджиталізації, а також періоду боротьби із новими викликами: кліматичними, епідеміологічними, соціальними.

Якщо звертатись до історії людських зв’язків, то зараз ми можемо спостерігати «законсервування» людини у власній зоні комфорту. Це зумовлено пришвидшенням темпу життя; викликами, які доводиться вирішувати кожного дня; збільшенням об’єму інформації, яку ми поглинаємо та обробляємо щоденно; соціальними нормами, що встановлюють держави задля подолання нових загроз та ризиків для суспільства.

2020 рік став періодом руйнування зв’язків як між окремими особами, так і цілими країнами й культурами. Купити квиток і полетіти за кордон, піти на фестиваль, зустрітися із друзями в барі або завітати у будь-який час на гостини до родичів стали недоступними, хоча ще рік до того були звичним явищем для людей. Реальність змусила звертатись до соціального дистанціювання та обмеження власних потреб у комунікаціях.

Сучасний світ і культура звернулися до електронних комунікацій. ZOOM, Skype, Clubhouse, різні месенджери, VR та AR — це вже не просто спосіб комунікацій та розваг, а єдиний простір для зустрічей, творчості та самореалізації.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Заявки можуть подавати усі митці, що працюють з темою дослідження соціальних та культурних зв’язків в епоху трансформації світу та подолання нерівності. Вітаються проекти, що були створені в період карантину/локдауну та рефлексують на тему мистецтва в епоху самоізоляції. Роботи можуть бути виконані у будь-яких техніках, включаючи віртуальну та доповнену реальність.

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ УЧАСТІ?

Заявки на участь приймаються до 23 березня включно на електронну пошту: info@myart.org.ua

Для подання заявки в темі листа необхідно вказати: «Участь в проекті CONNECT, місто, прізвище»

В листі вказати таку інформацію:
— Ім’я та прізвище
— Місто проживання
— Email
— Номер телефону
— Стислий опис роботи/робіт/проекту
— До 5 фото поданої роботи/проекту
— Резюме автора роботи/проекту

УМОВИ УЧАСТІ У ПРОЕКТІ:

Організатори обговорюють умови транспортування робіт до м. Миколаєва з кожним окремим автором. Наприкінці виставки всі роботи буде повернено авторам.

Для фотографів: організатори мають змогу надрукувати роботи на місці в залежності від розмірів та параметрів цифрової роботи.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.