Меню

Open Call для митців та мисткинь. Заявки до 25 грудня!

До 25 грудня

Текст організаторів:

Конкурс Coming Out of Isolation 2.0: Open Call для митців та мисткинь, що працюють або хотіли б працювати із медіумом відео в рамках резиденції проєкту Coming Out of Isolation 2.0, націленого на подолання дискримінації, ксенофобії та упередженого ставлення до представників(ць) ЛГБТ+

Деталі: ua, en, ru http://bit.ly/2QVs1ef

Під час резиденції 4-5 учасників(ць) працюватимуть над відеороботами про життя ЛГБТ+ людей, а їхньою менторкою стане художниця Аліна Клейтман.

Дедлайн: по 25 грудня.

Резиденція у фонді ІЗОЛЯЦІЯ проходитиме по 28 лютого 2020.

Переможцям буде надано 50 000 гривень для реалізації власного проєкту — короткометражного фільму за темою резиденції.

Готові роботи розповсюджуватимуться по Україні через фестивалі, програму KyivPride та Гуртобус / Community Culture Bus.

До участі запрошуються всі українські художники, художниці, режисери та режисерки, незалежно від віку, гендерної ідентичності та регіону проживання ⚠️

Учасникам(цям) з інших регіонів (максимум 3 персони) надається житло в Києві на час резиденції та будуть відшкодовані витрати на проїзд по Україні. Щодо компенсації супровідних витрат всім учасникам резиденції звертайтесь за телефоном +380 50 477 26 20.

Заявка на резиденцію має складатися з резюме та портфоліо художника(ці) або режисера(ки), а також з короткого (до 400 слів) мотиваційного листа, в якому пояснюється, чому кандидат(ка) хоче працювати з ЛГБТ+ тематикою.

Всі документи мають бути надіслані у форматі PDF на пошту opencall@izolyatsia.org з назвою файлу – Прізвище_Ім’я апліканта(ки).

бачите помилку, пишіть сюди