EN RU

Open Call. Contemporary Art Rivne

Open Call. Contemporary Art Rivne

7 серпня

Текст організаторів:

7 — 28 серпня 2021 року Платформа взаємодій “Простір” за підтримки Українського культурного фонду анонсує мистецьку резиденцію Contemporary Art Rivne для митців/сткинь, дослідників/ць та активістів/ток, що привертає увагу суспільства до проблем водних ресурсів, збереження історичної спадщини й осмислення екологічного стану міста й регіону.
✅ Хто може подаватися?
Митці/мисткині, науковці, екологи, куратор(к)и, активіст(к)и, дослідниці/ки, особливо заохочуємо до участі представників/ць Рівного та регіону, а також людей, що мають інтерес чи досвід роботи з місцевим контекстом.
✅ Які теми: вода, водні ресурси, водне користування, історія міста та регіону, екологія, збереження навколишнього середовища.
✅ Анкета учасника/ці:
🔗 https://bit.ly/35rrh6z
Темою резиденції 2021 року є Вода. Часті питання”. Резиденція має на меті підняти питання про стан води у місті Рівному та регіону. Резиденція підтримує проєкти, що досліджуватимуть тему води, водокористування та навколишнього середовища. Вода є невід’ємною частиною життя. Її якість та кількісні запаси безпосередньо пов’язані зі станом навколишнього середовища. Водні ресурси забезпечують існування людей, тваринного і рослинного світу, є обмеженими та уразливими природними об’єктами. Загальні запаси води на нашій планеті обмежені, а запаси питної води з кожним роком зменшуються. За запасами води, доступними для використання, Україна належить до малозабезпечених країн. Надмірне антропогенне навантаження та його постійне зростання на навколишнє середовище вимагає розробки, вдосконалення та додержання правил користування водними ресурсами, а також забезпечення їхньої охорони.
Більше деталей за посиланням:
🔗 https://cutt.ly/Gn4ixls
✉Контакти:
▪ Менеджер проєкту:
Олена Тиник, Платформа взаємодій “Простір” prostir.rivne@gmail.com
▪ Запрошений куратор резиденції:
Дмитро Чепурний — dc120320@gmail.com
Резиденція відбувається за ініціативи Платформи взаємодій “Простір” у партнерстві з Національним Університетом водного господарства та природокористування за підтримки Українського культурного фонду.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.