EN RU

Open Call «Budapest Hotel Art residency». Прийом заявок до 24 вересня!

 

Open Call «Budapest Hotel Art residency». Прийом заявок до 24 вересня!

До 24 вересня

Текст організаторів:

Проект «Budapest Hotel Art residency» — це мистецька онлайн-резиденція на базі готелю «Едельвейс» (перша назва «Будапешт»), збудованого у 1939-1942 роках у селищі Ясіня Закарпатської області.

Митцям пропонується створити проект, головним завданням якого є взаємодія авторського висловлювання з місцевим контекстом: починаючи від поняття «готелю» як місця, де зупиняються різні люди на певний проміжок часу, та його трансформацій залежно від історичних змін, і продовжуючи безпосередньо історією та унікальними архітектурними особливостями готелю «Едельвейс». Також до уваги варто взяти системну роботу із культурною спадщиною та історичною пам’яттю регіону Драгобрат в цілому.

На даному етапі ми пропонуємо ознайомитись з онлайн-презентацією історичного дослідження Євгенії Моляр та Наталки Дяченко, яке включає фото/відеоматеріали і буде поповнюватися.

Посилання на текст дослідження та відео про історію готелю:
https://cutt.ly/Ffvz846

Якщо виникнуть питання, ми будемо раді допомогти і проконсультувати учасників — спілкування з організаторами резиденції та історикинею проекту відбувається через зум.

За потреби митці можуть відвідати готель особисто, зазначивши подорож в Ясіня в технічному описі етапів підготовки проекту.

Для участі потрібно надіслати заявку на поштову скриньку Агенція Вільного Розвитку — agencyfd@gmail.com

У заявці вказати:
1. Коротку творчу біографію та посилання на попередні проекти в довільній формі (fb, instagram, website).
2. Опис ідеї проекту та технічний план його реалізації, включаючи бюджет на матеріали. Орієнтовно покриваються витрати у розмірі 5000 грн.

Дедлайн подачі заявки — 24 вересня 2020 року, 12:00 (за київським часом).

Підтвердження щодо отримання вашого повідомлення буде надіслано протягом 24 годин. У разі, якщо ви не отримаєте його, надішліть нам ще одного листа.

Авторські права щодо ідей та робіт зберігатимуться за резидентами. Організатори резиденції залишають за собою право на створення цифрових та друкованих матеріалів, які включатимуть створені митцями роботи із зазначенням їхніх імен.

Етапи проекту:
🔸Open-call для учасників резиденції — 3-24 вересня 2020 року.
🔸Повідомлення про результат відбору — 27 вересня 2020 року.
🔸Онлайн-резиденція — 28 вересня — 11 жовтня 2020 року.
🔸Онлайн-презентація результатів резиденції за участі авторів — 15 жовтня 2020 року.
🔸Публікація робіт в онлайн-архіві проекту та на веб-сайті «Агенції вільного розвитку».
🔸Презентація робіт резидентів у готелі “Едельвейс” під час фестивалю «Фантазери» (дата буде анонсована пізніше залежно від ситуації в країні).

Куратори проекту: Жанна Кадирова, Андрій Савіних

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.