EN RU

Open Call «Інакшість vs Іншування». Заявки до 29 вересня!

Open Call "Інакшість vs Іншування". Заявки до 29 вересня!

1 жовтня

Текст організаторів:

1 — 3 жовтня
м. Київ

Триденна артлабораторія для підлітків «Інакшість vs Іншування» – безпечний простір для дослідження власної ідентичності та самості, в якому ми разом будемо вчитися боротись з прийнятими в культурі кліше й міфами, пов’язаними з ЛГБТ-спільнотою та ВІЛ-позитивними людьми. За ці декілька днів лекцій, воркшопів та практичних занять ми разом створимо спільний перформанс, як акт звільнення від очікувань, які суспільство накладає на кожну і кожного. Ми будемо працювати через практики фізичного театру та образотворчого мистецтва, говорити про політичне мистецтво та захист прав. Фокусом уваги нашої лабораторії буде протиставлення Інакшості Іншуванню, тобто, разом ми пройдемо шлях від пропрацювання очікувань, що на нас накладає суспільство, до ствердження власного «Я» у всій його неповторності через спільний перформанс. Метою артлабораторії є розкриття творчого потенціалу, який є в кожного та кожної з нас, а також напрацювання навичок захисту власних прав та своєї особистості.

Кураторками лабораторії є активістка та мисткиня Альона Мамай, а також правозахисниця і гендерна дослідниця Валерія Зубатенко. Альона має академічну художню освіту, а наразі працює над власними художніми проєктами та навчається в Гісені (Німеччина) на факультеті перформативних мистецтв. Валерія має педагогічну філософську освіту та досвід роботи з сучасним мистецтвом, а наразі працює менеджеркою параюридичної мережі допомоги підліткам з ВІЛ.

Запрошуються до участі підлітки від 16 до 20 років, які належать до ЛГБТ-спільноти або/та які зіткнулися з ВІЛ.
Для участі необхідно мати змогу особисто бути присутньою або присутнім на всіх днях воркшопу в м. Київ, а також намір брати участь у фінальному перформансі (це весело і зовсім не боляче, обіцяємо)).

ДЕДЛАЙН подачі заявки: 29 вересня.

Кількість місць обмежена. Про результати відбору буде повідомлено на електронну пошту.

Участь та харчування безкоштовні. Проживання в м. Київ та витрати пов’язані з транспортом не відшкодовуються.

P.S. Ця коротка анкета створена для того, аби ми мали змогу з тобою краще познайомитись і зрозуміти твої потреби.

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.