Меню

Онлайн-виставка Богдана Мороза “Завтра я бачив Янгола”

27 березня о 19.00

Текст органiзаторiв:

Мистецтво переходить в дигітальний простір. 27 березня о 19:00 відбудеться відкриття онлайн виставки Богдана Мороза “Завтра я бачив Янгола”.

Виставка була підготовлена в 2019 році, однак з оголошенням карантину, поширенням вірусу та величезної кількості вірусної, часто неправдивої інформації, цей виставковий наратив набуває особливої актуальності. Куратором виступає Юрій Поліщук.

Богдан Мороз розпочав свою мистецьку практику в 2015 році як інтермедіа художник, вибираючи завжди найбільш доречне медіа для кожного окремого висловлювання — за ці роки відбувався його поступовий перехід від складних рефлексій, пропрацювань особистих травм до мистецтва соціально-ангажованого, простішого та грайливого. В полі його нинішніх художніх та дослідницьких інтересів: алгоритми поширення вірусного контенту, інформації, кон’юктура та хайп.

В основі проекту — дослідження питання правди та фейку в просторах реальних й віртуальних міст, а також їх співвідношення у часи сучасної епохи “Постправди”. Що таке правда ? Де ми будемо шукати правду сьогодні та завтра ?

Експоновані роботи створюватимуть чотири асоціативні блоки: свідчення, докази, судове слухання та покарання. Адже, саме суд вирішує: “На чиєму боці правда, хто бреше, а хто каже правду”.

Посилання на виставку буде додано в час відкриття.

Виставка проходитиме по 3 квiтня.

бачите помилку, пишіть сюди