Меню

Онлайн-Презентація брендингу галереї ЛНАМ

2 липня о 1600

Текст організаторів:

Презентація концепту розробленого брендингу галереї ЛНАМ..

В рамках презентації брендингу куратори простору – Анна Єфімова та Юрій Новачинський розкажуть про галерею як «відправну точку» для молодих митців, про результати її діяльності та плани на майбутнє.

«У 2020 році галерея відзначає 5 років діяльності. За цей період тут реалізовано більше сотні різноманітних проєктів: збірні виставки, персональні проєкти студентів та випускників, колективні молодіжні та концептуальні проєкти, а також міжвузівські проєкти всеукраїнського й міжнародного рівня».

Розробники брендингу – молоді дизайнери Катерина Дідик, Ірина Прокопчук, Сергій Мамонтов презентують концепцію брендингу галереї та філософію роботи зі створеним стилем.

Галерея Львівської національної академії мистецтв – простір, де молоде покоління митців може отримати перший виставковий досвід та представити власні роботи на огляд широкому загалу. Нагадаємо, галерея ЛНАМ – підрозділ Львівської національної академії мистецтв, яка заснована у 2015 році як своєрідний «інкубатор» для авторських проєктів студентів та випускників Академії.

У зв’язку із карантинними обмеженнями презентація відбудеться о 16.00 в форматі онлайн на офіційній сторінці https://www.facebook.com/galleryLNAM/

бачите помилку, пишіть сюди