EN RU

Онлайн-лекція Сергія Ененберга

Онлайн-лекція Сергія Ененберга

17 листопада о 19.00


Текст організаторів:

Онлайн-лекція від організатора Київського фестивалю мистецтва душевнохворих, маргіналів та містиків “АРТ-БРЮТ-БРЕНД”.

Проводить Сергій Ененберг, режисер, організатор Київського фестивалю мистецтва душевнохворих, маргіналів та містиків “АРТ-БРЮТ-БРЕНД”.

Мистецтво маргіналів цікавило людство завжди. Перша згадка про “творчість інших” датується 1334 роком. Вже значно пізніше цікавість оформилась у спостереження та дослідження мистецтва, названого ар-брютом.

Чим же є мистецтво ар-брют? Творчість коріння трави? Сингулярне, сире мистецтво? Ярмаркове? Наївне? Знахарське? Медіумічне? Як схарактеризувати те, що не лежить поза формами та змістами?

Організатори Київського фестивалю мистецтва душевнохворих, маргіналів та містиків “АРТ-БРЮТ-БЕНД” в рамках Фестивалю наївного мистецтва розкажуть про історію мистецтва аутсайдерів та досвід роботи із ним на фестивалях, акціях та у проєктах, учасниками яких були діти-сироти, діти й дорослі з інвалідністю різних нозологій, люди з проблемами психічного та ментального здоров’я, особливостями інтелектуального розвитку і непростої долі.

Наприкінці онлайн-лекції всі охочі матимуть змогу поставити питання про ар-брют, які досі не мали однозначних відповідей та поміркувати спільно зі спікерами та слухачами про один із найменш вивчених феноменів світового й українського мистецтва.

Посилання на подію: https://youtu.be/SYfTiGSibFI

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.