Меню

Онлайн-концерт та презентація результатів Budapest Hotel Art Residency

15 жовтня о 14.00

Текст організаторів:

Онлайн-концерт та презентація робіт в рамках Budapest Hotel Art Residency.

На честь завершення Budapest Hotel Art Residency відбудеться презентація результатів роботи резидентів та онлайн-концерт (пряме включення з Закарпаття). В рамках концерту виступлять музиканти: ISTIN (Ясіня), DJ Chesnok (Одеса), Superelite та Arthur Snitkus (Київ).

Приєднатися до події можна за посиланням

Budapest Hotel Art Residency проходила з 28 вересня по 11 жовтня. До резиденції було залучено 13 митців з різних міст (Києва, Дніпра, Вінниці, Івано-Франківська та Львова). Кураторкою мистецького напрямку виступила художниця та скульпторка Жанна Кадирова – лауреатка престижних арт-премій (PinchukArtCentre, Каземира Малевича, Сергія Курьохіна), відома виставками в Україні та за кордоном.

Відправною точкою проєкту було дослідження історії готелю «Едельвейс» (в  минулому «Будапешт»), що був побудований у 1939-1942 роках у закарпатському селищі Ясіня. Окрім унікальної архітектури, готель поєднав у собі частини різних культур (оскільки у різні часи Ясіня знаходилося у складі багатьох державних утворень), а в радянський період був відомою на весь Союз туристичною базою та центром для навчання інструкторів з туризму й рятувальників.

У своїх роботах резиденти переосмислювали історико-культурний контекст «Едельвейсу»: починаючи від поняття «готелю» як місця, де зупиняються різні люди на певний проміжок часу, та його трансформацій, залежно від історичних змін; і, продовжуючи, безпосередньо його історією та унікальними архітектурними особливостями.

Ознайомитися з результатами резиденції можна буде по її завершенні на сайті проєкту.

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для свободного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.                 Бачите помилку, пишіть сюди