EN RU

Онлайн-інтенсив для вчителів образотворчого мистецтва

Онлайн-інтенсив для вчителів образотворчого мистецтва

22 листопада

Текст організаторів:

PinchukArtCentre і Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України проводять 5-й онлайн-інтенсив для вчителів образотворчого мистецтва початкової та середньої школи в межах програми WALLFALL.
Інтенсив відбудеться 22-26 листопада. Його мета — представлення та популяризація інноваційних методик викладання візуального мистецтва, які дозволять отримати теоретичні та практичні навички для урізноманітнення процесу викладання.
Що буде?
• Учасники познайомляться з авторами новітніх освітніх методик, прослухають лекції провідних арттерапевтів та викладачів мистецтва. Отримають підтримку психологів та матимуть можливість долучитись до онлайн-обговорень з лекторами.
• Спікери та лектори інтенсиву: Ольга Шишлова, Слава Фролова, Олексій Малих, Олена Макарова, Лилия Перция, Valeria Schiller, Настасія Євдокимова, Trynozhenko Lidiya, Игорь Закус
• Партнери: Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України, Програма WALLFALL
Подія розрахована на 50 вчителів з усієї України. Участь безкоштовна. Формат — онлайн. Заявку потрібно подати за цим посиланням до 18 листопада https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe1qfwPoIqUwW…/viewform
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.