EN

Олена Турянська і Вольт Агапєєв в Асортиментній кімнаті

17 вересня о 20.00

Текст організаторів:

АСЕМІЧНИЙ ПЕРЕКЛАД
[Вольт Агапєєв & Олена Турянська]
– – – – – – – –
Роботи створені двома митцями завдяки листуванню. Працюючи над проєктом, художники задіяли принцип “вишуканого трупу”* та асемічного письма. Водночас кожен графічний лист апелює до теми коду та його вільного дешифрування.
– – – – – – – –
Олена Турянська
Художниця-графік, авторка інсталяцій та об’єктів, однак найчастіше працює із витинанками. Народилася 1966 року у Львові. Отримала художню освіту спочатку у Львівському державному коледжі прикладного та декоративного мистецтва, а потім — у Львівській академії мистецтв. Працює з темами глобальних зв’язків, часу та простору. Художниця є учасницею численних персональних та групових виставок у Львові, Києві, Польщі, Німеччині, Франції та США.
Живе та працює у Львові.
Вольт Агапєєв
Мультидисциплінарний художник із графіті бекграундом, народився 1989 року у Тернополі. Вольт Агапєєв багаторазовий учасник виставок та резиденційних програм, низка його робіт знаходиться в приватних колекціях України та закордону. Основні теми своїх робіт художник вибудовує як взаємопроникаючу тріаду, що складається із свідомості, технології та природи. Найчастіше працює із графікою, муралами, інсталяціями та медіа артом.
Живе та працює у Києві.
*”Вишуканий труп” — гра та метод, започаткований сюрреалістами, в якій кожен з учасників по черзі додає свою частину до спільної композиції/роботи.

Виставка триватиме по 15 жовтня.

Асортиментна кімната
Січових стрільців, 15, Івано-Франківськ

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.