Меню

Олена Мельник в Одеському художньому музеї

13 грудня о 14.00

Текст організаторів:

Лекція в рамках проекту «Музей в авангарді суспільних змін» — цього разу запрошуємо на зустріч із Оленою Мельник співробітників музеїв, а також інших культурних інституцій.

Чим неконфліктне спілкування може стати в нагоді музейним працівникам? Якої якості стосунки вони будують з відвідувачами музеїв? Хтось скаже, що відвідувач прийшов та пішов, а хтось скаже, що будь який візит до музею є початком довготривалих стосунків з його колекціями та співробітниками, це перші па взаємодії з культурною спадщиною. Музейні працівники — це перші люди, яким хочеться висловити своє враження, сповнене життєвого досвіду, інколи оцінок та суджень, печалі та гніву.

Як сприймати такі реакції людей, як створювати простір для їх трансформації, як не приймати на свій рахунок та не вставати в опозицію до людей, як відповідати так, щоб людина почула себе почутою та прийнятою?

Як використовувати потенціал музейних колекцій для того, щоб розмовляти мовою, яка відновлює та зміцнює стосунки, народжує почуття, збагачує внутрішній світ, зміцнює життєстійкість людини та заглиблює інтерес до минулого? На всі ці питання дає відповідь автор концепції ненасильницької комунікації, американський психолог Маршалл Розенберг. Під час лекції в інтерактивному форматі спробуємо разом пошукати відповіді на всі поставлені питання.

Олена Мельник — членкиня Одеської обласної групи медіації, мережі фасилітаторів діалогів України, арт- та танцювально-рухова терапевтка, медіаторка, тренерка програми «Мирна школа» в Одеській області, координаторка програми «Сила добра» в Україні.

*Проект «Мистецтво в авангарді суспільних змін» реалізується в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

*Кількість співробітників музеїв та інших культурних інституцій, що можуть взяти участь у зустрічі, обмежена.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: http://bit.ly/34le7pz.

Одеський художній музей
Софіївська, 5А, Одеса

бачите помилку, пишіть сюди