EN

Олена Афанасьєва в YermilovCentre (Харків)

18 вересня о 18.00

Текст організаторів:

Співкураторка проєкту “Волязловский и уся его творча жізнь” Олена Афанасьєва проведе екскурсію по виставці.
З Волязловським Олену пов’язує багато років дружби та спільної роботи, тож під час екскурсії ви зможете почути не тільки фаховий аналіз творів художника, а й історії з його життя та таємниці створення окремих робіт.
Олена Афанасьєва – голова Центру культурного розвитку “Тотем” (Херсон), артдиректорка креативного простору Urban CAD, культурна менеджерка, кураторка.
Серед її кураторських проєктів останніх років:
2021 “бетон & кришталь”, в рамках візуальної програми dream Gogolfest. “Zurich-2021: про Поліну Райко мовою коміксу”, за підтримки House of Europe.
2020 “Future-in-the-Past Museum” у пості-ндустріальному просторі, за підтримки Harald Binder Cultural Enterprises. “Сни Гекати”, тотальна інсталяція, в рамках візуальної програми dream Gogolfest. Виставка номінантів першої приватної премії для митців Херсону New level Ray Prize.
2019 “Наївне мистецтво Олени Рибальченко”, до 91-річчя художниці. “Urban ART: ревіталізація пост-індустріальних просторів та міський сайт-специфік перфоманс”. За підтримки Culture Bridges.
2018 “Херсон-90х” в рамках проєкту “Швидкорозчинний час” у Мистеському Арсеналі, Київ. Майстер-класи з сайт-специфік перфомансу (Центр “Тотем” і Insight Dance studio) у Міжнародній літній академії “Actors of social changes” (Угорщина).
2016 “Рідке телебачення” (відео, інсталяція), Вроцлав (Польща) в рамках проєкту “Ступінь залежності” Open group. Проєкт “365” для виставки сучасного українського мистецтва “Український зріз. ПереТворення” (Львів-Вроцлав, ГО “Дзиґа”).
Фото: Андрій Яригін

YermilovCentre
площа Свободи, 4, Харків

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.