EN

Олексій Желтоногов у НМУНДМ

10 вересня о 17.00

Текст організаторів:

Відкриття виставки «ГРАФІЧНІ ГОБЕЛЕНИ» Олексія Желтоногова, лауреата VII Всеукраїнської трієнале графіки-2015, члена Міжнародної асоціації художників при ЮНЕСКО.

На виставці представлені графічні цикли «Карпати» та «Листи Карпатських альбомів», де автор розвиває ідеї візуального втілення образів Українських Карпат у вільному стилі абстрактного експресіонізму та абстрактно-декоративні композиції циклу «Чорне та срібло». У темряві мерехтить срібне світло, що горить символом світу.

Автор формує візуальний перехід між індивідуальним і колективним досвідом. Зацікавлений культурними двозначностями сучасного дизайну та тим, як можна по-новому розглядати фізичний світ мінімалізму в рамках окремого простору, художник досліджує зв’язки між стилями та різними формами естетичного декору. Прояв відображається в текстурах, плямових графічних символах та матеріалах. Вони накладаються на стіну та експонують поверхню, що об’єднує тривимірний інтер’єр. Автор утворює простір для споглядання, пропонує притулок і дає місце для мрій та саморефлексії в межах простору.

Це не тиражована графіка великої форми в авторській техніці олійної пастелі на папері.

Національний музей українського народного декоративного мистецтва
Лаврська, 9, корп. 29

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.