Меню

Олексій Желтоногов у НМУНДМ

10 вересня о 17.00

Текст організаторів:

Відкриття виставки «ГРАФІЧНІ ГОБЕЛЕНИ» Олексія Желтоногова, лауреата VII Всеукраїнської трієнале графіки-2015, члена Міжнародної асоціації художників при ЮНЕСКО.

На виставці представлені графічні цикли «Карпати» та «Листи Карпатських альбомів», де автор розвиває ідеї візуального втілення образів Українських Карпат у вільному стилі абстрактного експресіонізму та абстрактно-декоративні композиції циклу «Чорне та срібло». У темряві мерехтить срібне світло, що горить символом світу.

Автор формує візуальний перехід між індивідуальним і колективним досвідом. Зацікавлений культурними двозначностями сучасного дизайну та тим, як можна по-новому розглядати фізичний світ мінімалізму в рамках окремого простору, художник досліджує зв’язки між стилями та різними формами естетичного декору. Прояв відображається в текстурах, плямових графічних символах та матеріалах. Вони накладаються на стіну та експонують поверхню, що об’єднує тривимірний інтер’єр. Автор утворює простір для споглядання, пропонує притулок і дає місце для мрій та саморефлексії в межах простору.

Це не тиражована графіка великої форми в авторській техніці олійної пастелі на папері.

Національний музей українського народного декоративного мистецтва
Лаврська, 9, корп. 29

бачите помилку, пишіть сюди