EN RU

Олексій Сай. CONTROL FREAK

Олексій Сай. CONTROL FREAK

9 червня о 19.00

Текст організаторів:

Виставка Олексія Сая, CONTROL FREAK — про нас. Зараз, позбавлені звичної можливості користуватися всіма нашими свободами, ми ще більше відчуваємо сумнів щодо того, що здатні контролювати все.

Основний матеріал виставки — майже весь творчий доробок художника. Головний інструмент — майже повне позбавлення глядача контролю над переглядом виставки. Це — сайт специфік інсталяція в експозиційному середовищі Шухляда.

Оманлива спектакулярність експозиції нівелюється неможливістю статечно пройтися залом з роботами та отримати досвід фізичного сприйняття мистецтва та естетичне враження зокрема. Виставка побудована як ретроспективна, натомість не є можливим переглянути її лінійно, з неї можна тільки вийти на одному з витків, позбавлених катарсису.

Але формат інституційного контролю над глядацьким досвідом, перетворюється на химеру в умовах онлайн репрезентації — коли задля виходу з незручної ситуації, глядачу достатньо обрати іншу вкладку.

Ця виставка пропонує новий досвід, який можливо стане дуже доречним у передчутті нового життя, нових соціальних зв’язків та нових неврозів.

Кураторка Ксенія Малих.

http://shukhliada.com/

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.