Олександра Токарева в Shcherbenko Art Centre

Олександра Токарева в Shcherbenko Art Centre

16 лютого о 19.00

Текст організаторів:

Проєкт «Злиття» Олександри Токаревої – це візуалізація роздумів про місце художниці у світі.
Представлена серія акварельних робіт являє собою особливу конфігурацію контексту, який визначає форму спілкування з наявною дійсністю.
Художниця звертається до цілісності не як до інструменту, за допомогою якого можна ототожнити те, як людина мислить світ, і те, що він є незалежно від неї; для Саші повернення людини в лоно всесвіту та розчинення її в гущі чистої потенційності означає переосмислення масштабу людських амбіцій та зазіхань.
Серія містить роботи побудовані на поєднанні форм теплих відтінків з нейтральним холодним фоном, що відповідно символізує позиції людини і всесвіту та їхнє взаєморозташування.
Орієнтиром для Токаревої слугують власні почуття: насамперед балансу, рівноваги, м’якої тихої наповненості, відновлення, впевненості у тому, що власні межі не є краєм, що кожна окремішність континуально вбудована в нескінченність.
«Суб’єктивна реальність стає початком безкінечного виміру, змістом для особистого унікального, ситуативного користування. Людина – це лише елемент Єдиної Неподільності; один зі значної кількості, і точно не основний. З кожного «ллється» у світ те, ким він є, і про що він є.
Це заклик до поваги і вдячності великій системі усього живого, висловлювання про взаємозв’язок на високих енергетичних рівнях, таких як любов, прийняття, прощення і милосердя. Через ці сокровенні переживання ми можемо досягти особливого єднання з Усім. І не варто розуміти світ, як засіб задоволення потреб, а лише як ціль. Це радше особливе місце, яке кожен здатен наповнити власним світлом і стати частиною загальної неподільності. Єдиний спосіб поліпшити світ і бути корисним йому-це покращитися самому!» – розповідає про свій проєкт Олександра Токарева.
Художниця стверджує, що будь-яка діяльність людини є репрезентацією змісту її емоційного життя, а від рівня його усвідомлення залежить повнота відносин зі світом. Уміння узгоджувати ціннісні та етичні уявлення з фактичними рішеннями та діями – праксис – лягає в основу ментальної рівноваги та благополуччя.
Проєкт триватиме до 12 березня.
Графік роботи: Вт – Сб 11:00 – 20:00

Вхід вільний.

Shcherbenko Art Centre
Михайлівська, 22B

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.