EN

Олександр Сухоліт в аукціонному домі «Золотое Сечение»

16 грудня об 11.00

Текст організаторів:

Виставка «Іпостасі Олександра Сухоліта. Скульптура. Графіка. Живопис».

Відкриття виставки відомого українського скульптора та художника – Олександра Сухоліта.

Ім’я Олександра Сухоліта вписане в енциклопедії, художні каталоги та мистецтвознавчі збірники. Відразу після закінчення Київського художнього інституту (НАОМА), його роботу «Материнство» (1986) придбало Міністерство культури України і передало до фондів Національного художнього музею України. А в 1988 році цю скульптуру відібрали для участі у художній виставці в США. Після цього одна за одною розпочались міжнародні виставки та проекти: в Москві, Данії (скульптурна арт-резиденція в рамках культурної співпраці між Києвом та Оденсе), Франції, Японії (спеціальний приз на міжнародному конкурсі міні-принту TAMA ART UNIVERSITY) та інших країнах. Його роботи зберігаються в приватних колекціях України, Європи та Америки, а також в державних та приватних музеях України та Європи. В мистецькому центрі «Шоколадний будиночок» Національного музею «Київська картинна галерея» з 2019 року працює постійна експозиція творів Олександра Сухоліта.

Скульптурні та живописні роботи Сухоліта присвячені темі людини та складних філософсько-етичних пошуків форми та змісту. Фахівці відзначають різні періоди в творчості А. Сухоліта, серед яких окремо вирізняється архаїчний. Всі твори позначені виразним авторським стилем, «сухолітівською лінією» та простором, яким сповнені всі без винятку твори автора.

На виставці «Іпостасі Олександра Сухоліта» можна побачити роботи різних періодів творчості автора створених в різних видах мистецтва – скульптурі, графіці та живописі.

Своєрідним результатом виставки стане каталог Олександра Сухоліта, до якого увійдуть статті та твори, представлені на виставці.

Усі роботи Олександра Сухоліта, представлені на виставці, можна придбати в аукціонному домі.

Куратор:
Михайло Василенко (співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение», мистецтвознавець, експерт).

Виставка триватиме до 27 січня 2021 року
Понеділок – Субота, 11:00 – 18:00.
Неділя – вихідний

Аукціонний дім «Золотое Сечение»
Леоніда Первомайського, 4

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.