Меню

Олександр Король в арт-центрі «Я Галерея» (Львів)

3 грудня о 19.00

Текст організаторів:

Відкриття проекту Олександра Короля «Флешбек».

Війна мутантів. Котигорошко. 2018 р. Акрил, полотно

Флешбек — художній прийом переривання послідовності подій поверненням назад у часі з метою пояснити поведінку персонажів або розкрити зміст події. Окремі роботи — умовні флешбеки, які торкаються різних тем сучасного життя та дійсності, але не складаються в цілісну картину. Постійні спалахи-нагадування підводять свідомість до думки, що має бути якийсь стройний сценарій та чітка сюжетна лінія. теми казок, міфів, релігії, фрагменти соціальних процесів, звернення до стилістики різних художників — це все як крок назад, щоб краще побачити та повніше зрозуміти картину сучасності.

Блт! 2018 р. Акрил, полотно

В цьому проекті йде повернення як до попередніх тем, так і розпочинається дослідження нових, використовується принцип міксування тем та матеріалу, змішування стилів, осучаснення біблійних сюжетів …. Якщо проводити паралелі з творчістю відомих художників різних часів та шукати сліди їх впливу у представлених роботах, то можна відокремити наступних: Брейгель, Ворхол, Кіфер — (Вавилон), Мазаччо, Джотто — (Вигнання), Келлі- (Котигорошко, Нумен II), Пікассо — (Стрибок), Ворхол — (Чек), Базеліц — (Картопля, нога, лопата), Ворхол — (серія Псевдоікона), Матісс — (Золоті рибки).

Тріумф. 2019 р. Акрил, змішана техніка, полотно

Всі роботи об’єднані стилістикою та елементами поп-арту і стріт-арту.

Назва має ще особисте значення:
остання виставка відбулась 2016го, тож теперішню можна теж назвати поверненням. Вона відбувається у Львові — місті, де пройшли роки навчався та з яким пов’язано багато спогадів. В цьому є теж своєрідне повернення в часі, в іншій якості.

Виставка проходитиме по 14 січня 2020 року.
Графік роботи виставки:

щодня 10:00 — 19:00, пн. — вихідний

Арт-центр Я Галерея
Шота Руставелі, 8 (вхід з вулиці Костомарова), Львів

бачите помилку, пишіть сюди