Меню

Олександр Івашина в PinchukArtCentre

16 травня о 19.00

Текст організаторів:

Лекція Олександра Івашини «Сутінки Еросу. Сексуальність часів екологічного кінця та технологічної сингулярності», яка відбудеться в рамках публічної програми до виставки Ain’t Nobody’s Business.

Сьогодні сексуальність губиться в безлічі концепцій, догм, стереотипів, практик та поведінок. Із сексуальністю пов’язують владу, насилля, знання, любов, насолоду, радість, розваги, товар, комічність та інше. Водночас сучасні мислителі наголошують, що «сексуальних стосунків не існує», а сама сексуальність — це проблема, з якою знову і знову потрібно працювати, таємниця, яку все щє потрібно встановлювати і пояснювати. З фрагментів різних теорій, образів, подій та фактів культури в лекції буде надана та версія сексуальності, що радше інтуїтивно вихоплюється чи намацується як глобальний «тренд» сучасності.

Олександр Івашина — культуролог, дослідник культури та мистецтва, старший викладач кафедри культурології НаУКМА, де вже понад 20 років читає авторські курси про сучасну культуру та місце особистості у ній.

Вхід вільний.

Реєстрація обов’язкова: https://tockify.com/pinchukartcentre/detail/384/1558022400000

PinchukArtCentre
Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2, 6-й поверх

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою