EN RU

Олександр Чекменьов в IZONE

Олександр Чекменьов в IZONE

26 березня об 11.00

Текст організаторів:

Ласкаво просимо, вхід заборонено | DOCUSPACE та IZONE

3D-виставка фотографа Олександра Чекменьова представить онлайн дві серії робіт, створених у закритій психіатричній лікарні міста Овруч наприкінці дев’яностих: кольорову (репортажну) та чорно-білу (постановочні портрети). Виставка поставить під питання межу між патологією та нормою, унаочнить, з одного боку, соціальне життя та взаємодії у психіатричній лікарні як соціальному інституті, а з другого — оприявнить примусовість та несвободу закритого закладу.

Подія буде доступна онлайн на docuspace.org.

Усі охочі зможуть віртуально відвідати експозицію в креативному просторі IZONE. Переглядати виставку можна як на екрані монітора в браузері, так і в імерсивній версії з використанням VR-окулярів для ефекту повного занурення. Подія міститиме аудіоопис і буде доступна для незрячих людей та людей з порушенням зору.

Виставка триватиме до 4 квітня.

Перегляд вільний.

Виставка «Ласкаво просимо, вхід заборонено» є частиною міждисциплінарної програми DOCU/СИНТЕЗ та відбувається в межах 18 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Більше про виставку: https://docudays.ua/welcome-no-entry/
_____________
18 Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Українського культурного фонду та Державного агентства України з питань кіно.

IZONE
Набережно-Лугова, 8

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.