EN

Олександр Бабак. День – це багато

У залі аукціонного дому Goldens (Київ) пройшла відкрита екскурсія Катерини Щербакової (Київ) виставкою «Олександр Бабак. День – це багато» (експозицію можна подивитися до 18 лютого). МІТЄЦ. Проєкт “Тривання”, Київ, 2023.

Текст організаторів:
Живопис можна досліджувати по-різному: проводити візуальний аналіз робіт, вивчати біографію митця та вплив середовища на формування його творчості. Творчість Олександра Бабака є емоційною, сповненою міркувань та спостережень митця, тому вона потребує не менш емоційного дослідження з боку глядача.
Цього четверга відбудеться екскурсія, на якій ми приділимо час як автору, так і його роботам, і навіть, глядачам. Відвідувачі зможуть «поспілкуватися» з творами мистецтва та знайти з ними спільну мову. Інтерактивна частина нашої екскурсії включатиме елементи вербальної арт-терапії, де кожен матиме можливість побути наодинці з творами та власними враженнями та краще зрозуміти як роботи митця, так і власні почуття.
Екскурсію проводить спеціаліст аукціонного дому, мистецтвознавець та арт-терапевт Катерина Щербакова.
Де: Аукціонний дім Goldens, м. Київ, вул. Леоніда Первомайського, 4
Адреса:
Київ, вул. Леоніда Первомайського, 4
Аукціонний дім Goldens
0442409532
www.gs-art.com
Про організатора:
Аукціонний дім Goldens – український аукціонний дім, заснований 2004 року у Києві. Один з провідних учасників українського арт-ринку.
Аукціонний дім Goldens проводить аукціони, персональні та групові виставки, консультує та формує приватні колекції колекційного мистецтва, допомагає в оформленні інтер’єрів та підборі подарунків, приймає участь у благодійних та партнерських проєктах.
Основний напрямок – українське колекційне мистецтво, серед якого: класичний живопис ХІХ-ХХ ст., альтернативні течії (авангард, нонконформізм, андеґраунд), сучасне мистецтво. Крім того, скульптура, паркова скульптура, графіка, тиражне мистецтво, художня фотографія та інше.
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.