EN

Олекса Манн. Спостереження 2

Репліка художника Олекси Манна (Ужгород-Київ).

Випадково потрапив в надра глибинного народу.
Імпульсом для бурленія, прориву і виплеску цих надр виступила робота одного відомого і поважаємого мною художника. Тьотя, однією з спеціальностей якої, як вона гордо повідомляє, є «міровая художествєнная культура», фігурно ізголяється у себе на сторінці над цією роботою, і її підтримують сотнями коментарів її товарищі і однодумці.
Там щирі люди однозначно щиро діляться своїм обширнєйшим мистецьким досвідом. Звісно, мені давно відомий хід думок типу «моя дочь такоє лучше нарісуєт». Коротше, все типу такого, але це іноді корисно почитати, щоб не відриватись від реальності, в якій ми живемо:
«хочешь, я таких 10 тєбє нарісую?
«Я так умію».
«Я так також змогла б))) Навіть краще. …Сучасне мистецтво- це коли купуєш картину, щоб закрити дірку на стіні, а потім розумієш, що дірка була краща)».
«Надо дочкины шедевры начинать продавать. Там поинтереснее мотивы»
«В мене малий краще малює».
«Ходили с дочерью в музей современного искусства в Вашаве…»
«плАчу…вы не ОДНА».
«І я така ж дура, для мене це теж мазня, якщо не дитини, то зовсім хворого недорозвинутого дорослого)))».
«Я в садіку малювала краще. Десь в мами малюнки ще зберігаються. Але таке користується попитом, а натуралізм нахєр нікому не потрібен. Бо натуралізм можна сфоткати. Це буде швидше і дешевше».
«Скоро стану мільонером. Моя менша краще малює».

Звісно, нічого нового тут для мене немає. Так, для загального розвитку, повторити знайомий матеріал. Але зустрічаються і, дійсно, серьйозні:

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.