EN

ОЛЕГ СОСНОВ, ОЛЕКСІЙ ЗАЇКА


Портрет кураторів. Записано в галереї “Дукат” (Київ) на експозиції виставки графіки Кирила Проценка (проєкт можна подивитися до 22 січня 2022 року).

Текст організаторів:

Виставка “Повертаючись до надрукованого. Графіка Кирила Проценка”.

25.12 Кирилу виповнилося б 54 роки.

В експозиції будуть представлені дві серії графіки: «Артефакти горизонталі» (1995, Нью-Йорк) і «Cuba… Por favor» (1999, Куба). Обидві серії тісно пов’язані з компанією «Impreza», а точніше з її засновником Олексієм Заїкою, він виступив ініціатором і меценатом цього проєкту, за що йому велике спасибі. Серія «Артефакти горизонталі» експонувалася лише один раз у 1995 році за сприяння компанії «Imreza», а серія шовкографій на металі «Cuba… Por favor» була надрукована у співпраці з Олексієм Заїкою та його колегами по цеху. Олексій і надав роботи з цієї серії для експозиції. Виставка присвячена 30-річчю з моменту заснування компанії «Impreza» та 26-річчю її співпраці з Кирилом.

Щира подяка сім’ї Кирила: Тетяні Радченко, Кірі Проценко та Таїсії Проценко за надані роботи із серії «Артефакти горизонтал», а також за підтримку на всіх етапах підготовки проекту.Велике спасибі Леонідові Комському, Олені Грозовській, а також всій команді галереї ‘Дукат’ за привітний прийом та сприяння в організації цієї виставки.Окреме спасибі Наталі Маценко за текст до виставки та точність формулювань, а Віті Кравцю за графічний дизайн та порозуміння.

Виставка триватиме до 22 січня 2022 року.
Галерея «Дукат
Володимирська, 5
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.