EN RU

«Олег Соколов: колір, музика, слово» в NAMU

«Олег Соколов: колір, музика, слово» в NAMU

12 липня о 14.00

Текст організаторів:

В рамках виставкового проєкту «Олег Соколов: колір, музика, слово» у Національному художньому музеї України відбудеться круглий стіл, присвячений постаті митця. Творчість Олега Соколова (1919–1990) поєднувала різноманітні тенденції й традиції, виходила за звужені рамки радянського розуміння мистецтва в сферу філософії, музики, літератури й науки.
У дискусії експерти торкнуться теми впливу авангарду та синестичних пошуків на мистецтво другої половини ХХ ст., поєднання наукового та мистецького дискурсу в практиці художників-шістдесятників. Окрім того, розмова спікерів розкриє значення доробку Соколова для сьогодення та стане спробою розглянути творчість легендарного одеського митця в контексті історії мистецтва України другої половини ХХ ст.
Спікерки:
📌Анна Алієва, співкураторка виставки, мистецтвознавиця, наукова співробітниця науково-дослідного відділу мистецтва ХХ — початку ХХІ ст. в NAMU,
📌Тетяна Кочубінська, мистецтвознавиця, незалежна кураторка,
📌Любов Морозова, музикознавиця, художня керівница Kyiv Symphony Orchestra,
📌Олена Боримська, мистецтвознавиця, завідувачка наукового відділу експозиційно-виставкової роботи в НМ “Київська картинна галерея”.
Модераторка події – Оксана Баршинова, мистецтвознавиця, заступниця генерального директора NAMU з виставково-експозиційної роботи.
Подію можна відвідати безкоштовно за умови попередньої реєстрації:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLScOggWnMbq…/viewform…
Згодом відеозапис події буде доступний на YouTube-каналі музею. Щоб не пропустити відео, підпишіться на канал NAMU вже зараз за лінком: https://www.youtube.com/user/ArtMuseumOfUkraine/featured
____________________________________________________________
Нагадуємо, що виставковий проєкт втілений у партнерстві з Музеєм сучасного мистецтва Одеси. До виставки увійшли твори із колекцій Національного художнього музею України, Музею сучасного мистецтва Одеси, Одеського музею західного та східного мистецтва, Одеського художнього музею, приватних зібрань Тетяни та Володимира Осадчих (Одеса), Євгена Деменка (Одеса – Прага).
Кураторки: Ганна Алієва, старша наукова співробітниця відділу мистецтва ХХ — початку ХХІ ст. NAMU, Тетяна Осадча, мистецтвознавиця, незалежна кураторка.

Виставковий проєкт триватиме до 18 липня

Національний художній музей України NAMU
Грушевського, 6

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.