EN

Олег Дімов запрошує! Сьогодні


Сьогодні, в Shcherbenko Art Centre (Київ) о 19.00 відкриття виставки.

Текст організаторів: 

Щербенко Арт Центр представляє персональний проєкт одеського художника Олега Дімова. За допомогою концептуальної та мінімалістичної фотографії він досліджує теми ізольованості людини та роз’єднаності суспільства. Його нова серія Portrait зображає людину сучасної епохи, коли більше немає глобальних об’єднуючих ідей, що рухають людство вперед, а отже кожен будує своє життя незалежно від інших.

У цій серії Олег Дімов продовжує смислову лінію, почату 2016 року в проєкті Парадний портрет. Новим роботам притаманна більша фрагментарність та виразніша естетичність. Автор розглядає феномен соло-життя, без оцінок, з глибокою образністю та акцентами на емоційній комунікації зі глядачем.

Частково проєкт Portrait зображає людину, котра існує у цифровій спільноті, яку вона остаточно ще не збагнула та не описала. Швидкість й ефективність комунікаційних мереж, шалений темп життя перетворюють наші будні в інформаційну м’ясорубку, тим самим провокують швидке, фрагментарне, поверхневе розглядання без можливості проникнення під поверхню.

Ми існуємо поодинці. Інколи розкриваємо себе для інших, та всередині нас – лише зім’ята тканина смислів, або оболонка, яка служить черговою перешкодою для взаєморозуміння. Чи здатні ми наповнювати одне одного? Чи можемо поєднатися на рівні думок та відчуттів?

Oleg Dimov
Український художник, фотохудожник, куратор. Народився 1986 року в Балті, Україна. Закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова. Учасник та один із засновників творчого об’єднання «Gruppa». Лауреат спеціальної премії “МУХІ 2017”. Представляв свої персональні проєкти в Музеї сучасного мистецтва Одеси і галереї Aurum в Одесі. Брав участь в групових виставках в Мистецькому Арсеналі та Інституті проблем сучасного мистецтва в Києві, Палаці Мистецтв у Львові та в рамках IV та V Одеської бієнале сучасного мистецтва. Виступив у ролі куратора та учасника проєкту «Odessa Contemporary Art» в «ЄрміловЦентрі» у Харкові та Інституті проблем сучасного мистецтва в Києві. Роботи Олега Дiмова знаходяться в колекції Музею сучасного мистецтва Одеси, в приватних колекціях в Україні, Німеччині, Франції. Живе і працює в Одесі.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.