Олег Денисенко в Центрі сучасного мистецтва “Білий світ”

Олег Денисенко в Центрі сучасного мистецтва "Білий світ"

15 грудня о 19.00

Текст організаторів:

Відкриття мистецького проекту львівського художника Олега Денисенка “ГЕСОГРАФІЯ” та презентація бренду мистецького вбрання для iPhone “AETHER” Олександра Денисенка.

УКУ вже понад 5 років тому започаткував створення постійної музейної колекції університету. В рамках цього процесу щороку відбуваються мистецькі пленери УКУ, резиденції, художні виставки та різноманітні благодійні аукціони. Сама ж колекція налічує понад 250 унікальних мистецьких робіт.

Згадувана виставка – з цього розряду. Давня співпраця з одним із провідних українських графіків Олегом Денисенком вилилася у проект, який буде представлено вже за кілька днів в Києві. Наступним кроком має стати весняна виставка у Нью-Йорку, в Українському інституті на Манхеттені.

Для нас особливо цікавим у цьому проекті стала участь Олександра Денисенка, сина художника, режисера (http://www.alexander-denysenko.com/ukr.html) та його ідея повернення високому мистецтву його ужитковість – а ужитковим речах мистецького наповнення.

Роки наших спілкувань з обома Денисенками дають підставу не сумніватися у глибині та неординарності їхніх поглядів на мистецтво та на світ в цілому.

Відкриття виставки відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм.

Виставка триватиме до 25 грудня.

Центр сучасного мистецтва “Білий світ”
Пушкінська, 21

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.