EN

Оксана Стратійчук і Валерій Шкарупа в Imagine Point

29 січня о 12.00

Текст організаторів:

Чи існує лінія горизонту? Яким є універсальний пейзаж? Виставка-роздум під кураторством Олексія Малих представляє офорти Оксани Стратійчук і левкаси Валерія Шкарупи.

Оксана Стратійчук – художниця-графік. Її вишукані роботи пронизані символами, поєднують у собі точність, детальність офортного друку з емоціями кольору. Авторка розповідає про свою серію з 7 офортів: «перше, що робить художник, коли береться малювати пейзаж – проводить лінію горизонту, відділяючи небо від землі, розділяючи простір на ці дві стихії. Мій пейзаж – це горизонталь і вертикаль, вода і дерева, це уособлення пейзажу, а не портрет якогось конкретного місця».

Валерій Шкарупа за освітою художник-реставратор. Брав участь у археологічних експедиціях Україною, а також у Молдові, Вірменії, Південному Сибіру, Узбекістані. Автор представляє 10 робіт, виконаних у техніці левкасу. «Горизонту як такого не існує – ділиться роздумами художник, – тільки-но робиш до нього крок, він віддаляється від тебе».

Виставка «Лінія горизонту», об’єднавши двох визнаних авторів у цьому проекті, показує різність та близькість двох органічних структур – паперу, друку та левкасу, лаконічність, універсальність пейзажу, глибину і безмежність об’ємів та форм.

Виставка триватиме до 27 лютого.

Imagine Point (Культурний простір Cultural Space)
Голосіївський проспект, 86/1 (вхід з двору)

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.