Меню

Оксана Чепелик в America House Kyiv

Опубліковано America House Kyiv Понеділок, 25 листопада 2019 р.

3 грудня о 18.30

Текст організаторів:

Відкриття виставки «Не просто гра» української художниці Оксани Чепелик.

Виставка розповідає про перетворення болючого досвіду на рушій соціальних змін, про подолання як фізичного, так і психологічного болю від травм. Виставка відкриває для широкої аудиторії досвід учасників АТО з інвалідністю та пораненням, які разом зі своїми сім’ями та дітьми формують громади. Внаслідок війни на сході України вони стали найбільш вразливими і часто не отримують належної економічної, психологічної та громадської підтримки. Позитивний досвід з посттравматичної реабілітації колективними видами спорту в Дніпрі, який демонструється на виставці, може показати шлях і повернути надію ветеранам та їх родинам. Виставковий проєкт привертає увагу до проблеми соціального включення, а також до недостатньої уваги світової спільноти до війни в Україні.

На виставці ви зможете побачити фільм-відеодослідження посттравматичної реабілітації спортом людей з інвалідністю та ветеранів АТО, інсталяцію з інтерв’ю з ветеранами, яка поставить вас перед етичним вибором, та цикл фотографій волейбольної команди сидячи, який акцентує увагу на подоланні травм.

Проєкт «Не просто гра» був реалізований у межах проєкту «Точки наближення», організованого CSM / Фундацією Центр Сучасного Мистецтва у Харкові й Дніпрі в 2016-2017 роках.

Оксана Чепелик — українська художниця, режисерка, сценаристка. Мисткиня працює з багатьма медіумами, але більша частина її доробку належить до мистецтва новітніх медіа. Рання творчість художниці була сфокусована на соціально-критичному мистецтві, з часом вона почала працювати з темами цифрової тоталітарності та віртуального контролю. Мисткиня двічі була стипендіаткою програми Fulbright.

Виставка проходитиме по 28 грудня.

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

America House Kyiv
Миколи Пимоненка, 6

бачите помилку, пишіть сюди