EN

Оголошується OPEN CALL для участі у міжнародному артпроєкті #365daysafter

Арт організація “MOKONSHU” відкриває OPEN CALL для участі у міжнародному артпроєкті #365daysafter разом з партнерами: креативним агентством “KAMSOMOL”, галереєю “Garaža KAMBA” (Загреб, Хорватія), міжнародною резиденцією митців “DE LICEIRAS 18”(Порто, Португалія), та independent Institute of Contemporary Arts  “Snarte Space” (Нанчанг, Китай).

Текст організаторів:

Міжнародний артпроєкт  об’єднає Україну, Хорватію, Португалію та Китай у спільному дослідженні мистецтва періоду пандемії 2020-2021, провівши паралель впливу зовнішніх факторів на мистецтво і на самих митців. Як працювали митці в цих країнах під час епідемії і локдауну, як змінилось їх мистецтво, що підживлювало їх творчість, що надихало.

Артпроєкт #365daysafter буде реалізований у змішаному форматі:

  • віртуальна галерея, створена креативним агентством “KAMSOMOL” з онлайн виставкою та кураторськими заходами в рамках артпроєкту;
  • офлайн виставка в Києві (Арт організація “MOKONSHU”) та Китаї (independent Institute of Contemporary Arts “Snarte Space”);
  • презентація результатів досліджень проєкту в Загребі (галерея “Garage Kamba”) та Порто (міжнародна резиденція митців “De Liceiras 18”).

Куратори просять митців подавати роботи, створені протягом 2020-2021 років, та супроводити їх історією, яка безпосередньо документує, аналізує або коментує їхній творчий досвід періоду пандемії спричиненої COVID-19. Приймаються всі види мистецтва, без жодних обмежень.

Деталі за посиланням- https://fb.me/e/45FrhEqae

Дедлайн подачі заявок- 30.04.2021

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.