EN RU

«Одного дня після…» в Музеї історії Києва

«Одного дня після…» в Музеї історії Києва

30 вересня о 18.00

Текст організаторів:

«ОДНОГО ДНЯ ПІСЛЯ…»
(частина ІІ. ПРИРОДА)

01.10.2020 – 18.10.2020

Танення льодовиків, забрудненість повітря і водойм, озонові діри та лісові пожежі вже давно увійшли в інфопростір сучасної людини тривожними заголовками, а Ґрета Тунберг – шведська активістка, що виступає за протидію глобальному потеплінню та змінам клімату, стала новим прикладом для наслідування.

З початком пандемії світ побачив, що природа здатна дуже швидко відновлюватися, якщо людство хоча б на деякий час припинить свою нищівну діяльність.

«Природа. Одного дня після…» – друга частина масштабного проєкту, ініційованого Музеєм історії Києва. У його першій частині, що була присвячена майбутньому людства, митці зробили акцент на загальнолюдських цінностях, що мають врятувати нас від загроз прийдешнього. А на які рефлексії їх наштовхнула тема природи? Дізнаємося зовсім скоро!

Ландшафти зазнають змін, клімат і екологія Планети знаходяться в процесі постійних метаморфоз. Отже, формування екологічно свідомої людини – людини майбутнього, з високим рівнем екологічної культури та поведінки – єдина умова збереження природи, що дає нам не лише всі ресурси для життя, але й сили, енергію, натхнення і гармонію. Понад 50 робіт сучасних митців у цій частині проєкту – літопис краси, написаний мовою мистецтва для майбутніх поколінь.

Варто зазначити, що роботи були створені авторами спеціально для цього проєкту та не експонувалися раніше в рамках інших виставок.

Проєкт триватиме до 18 жовтня.

«Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва» Музею історії Києва
Б. Хмельницького, 7

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.