EN

ОДИНАКОВО РАЗНЫЕ


Константин Кожемяка (Киев)  о проекте издательства ArtHuss (Киев), который можно посмотреть до 12 мая в Институте проблем современного искусства (Киев).

Текст организаторов:

 

26-го квітня видавництво ArtHuss розпочне цикл виставок «Однаково різні». В основі ідеї лежить розуміння діяльності художника – головним фактором є його ідентичність чи унікальність. Кожен з нас є таким, але у випадку з художником – це головна професійна якість. Художник – це той, хто здобуває своєю працею те, що має великі шанси так і не стати поміченим. Лише невелика частина створеного насправді стає помітною, чи навіть популярною. Художник як ніхто залежить від випадку та вибирає цей шлях усвідомлено.
Учасники першого сету: Костянтин Зоркін (графіка, скульптура, перформанс), Дмитро Молдованов (живопис), Ніна Мурашкіна (живопис, графіка), Сергій Савченко (живопис, анімація, фото).

Автор графічного концепту проекту – Василь Савченко
Культурний партнер проекту – It’s NOT the LOUVR gallery bar, в локації якого відбудеться закрита презентація арт-буку “Ніночка” та перформанс Ніни Мурашкіної.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.