Меню

Odesa Photo Days в Одеському музеї західного та східного мистецтва

17 квітня о 16.00

Текст організаторів:

Вернісажі, вечірні фотопокази та освітня програма для фотографів — в Одесі вп’яте відбудеться міжнародний фотофестиваль Odesa Photo Days

відкриється виставка «Точка зору» — головна експозиція міжнародного фотофестивалю Odesa Photo Days 2019. Для участі у виставці міжнародне журі обрало 11 серій з-поміж майже 200 заявок з 27 країн світу, які надійшли на відкритий конкурс.

Традиційно з відкриття головної експозиції розпочинається 5-денний фестиваль фотографії в Одесі. Щодня на гостей чекає насичена програма: відкриття виставок, лекції, вечірні фотопокази, неформальні зустрічі за кавою з учасниками фестивалю.

18 квітня о 17:00 в галереї Invogue Art відкриється виставка «Метушня» польської авторки Вероніки Ґенсицкої. 19 квітня о 17:00 у галереї Одеського літературного музею відкривається експозиція «Транзит», присвячена Харківський школі фотографії (Віктор та Сергій Кочетови, Олександр Чекменьов).

Окремої уваги заслуговує паралельна програма у публічному просторі. Разом з агентством зовнішньої реклами Big Media фестиваль реалізує виставку сучасної української фотографії на сітілайтах. Протягом місяця на рекламоносіях в Одесі можна буде побачити роботи 25 українських авторів.

За підтримки девелоперської компанії «Пространство» у сквері за пам’ятником Де Рібасу (Дерибасівська/Л. Качинського) відкриється виставка корейської фотографії «Корейська міграція — довгий шлях». Частиною проекту є прибирання занедбаної території скверу.

Вже другий рік поспіль Odesa Photo Days залучає до фестивалю молодих авторів — підлітків 13-17 років. 20 квітня о 19:00 в театральному просторі «Тео» відбудеться фотопоказ робіт фіналістів конкурсу Future Photo Days 2019. 19 та 20 квітня український фотограф Сергій Мельниченко проведе майстер-клас з арт-фотографії для підлітків.

Найпопулярнішими серед широкої публіки подіями є вечірні фотопокази — слайд-шоу з фотографій, зібраних кураторами фестивалів та фотожурналів з усього світу. Вони відбуватимуться щовечора, з 18 по 21 квітня, на різних локаціях: Одеському театрі ляльок, Пасажі, театральному просторі «Тео» та Urban Music Hall.

Музей західного та східного мистецтва
Пушкінська, 9, Одеса

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою