Новий тираж автобіграфії Марини Абрамович

Новий тираж автобіграфії Марини Абрамович

Текст організаторів:

Новий тираж автобіграфії “матері перфомансу” Марини Абрамович

Видавництво ArtHuss друкує новий тираж автобіографії Марини Абрамович до Книжкового Арсеналу. Книга стала справжнім бестселером і провідником у світ сучасного мистецтва. І читачі матимуть змогу ознайомитися з книгою “Пройти крізь стіни” знову.

Марину Абрамович називають матір’ю сучасного перфомансу, адже вона почала розвивати цей жанр у 1970-х роках. Стикаючись із нерозумінням, розширяючи межі людського сприйняття, випробовуючи свою моральні і фізичні здібності. Як тоді, коли вона лежала у траві, оточена полум’ям, грала в небезпечну гру, встромляючи ножі між пальців, дозволила глядачам робити що завгодно з собою, тестуючи межу між митцем та аудиторією… Навіщо? Марина Абрамович шокувала і змушувала глядачів задуматися. Її автобіографія “Пройти крізь стіни” акумулювала в собі її життя, світогляд та мету творчості.

 Марина Абрамович щиро і відверто пише про нелегкі стосунки з матір’ю, невдачі у романтичних стосунках. Пошук сенсу та самовираження у творчості. “Пройти крізь стіни” дозволяє зануритися в унікальний життєвий досвід, який нагадує пригодницький роман. Як це – жити в пустелі з бедуїнами Австралії, подорожувати у домі на колесах чи придбати цілий будинок, що був притоном?  Пройдімося з нею по Великій китайській стіні, втратимо кохання, поспілкуємося з духовними лідерами, усвідомимо красу і химерність життя.

 Новий тираж книги “Пройти крізь стіни” з’явиться у кінці червня. А поки видавництво ArtHuss оголосило попереднє замовлення. Якщо ви хотіли пізнати що таке сучасне мистецтво, читайте цю автобіографію, щоб наблизитися до суті перфомансів, арт-експериментів та самовираження.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.