«Нові технології у подоланні наслідків психологічної травми: Як створити арт-реабілітаційний простір та скористатися ним»

«Нові технології у подоланні наслідків психологічної травми: Як створити арт-реабілітаційний простір та скористатися ним»

10 серпня о 19.00

Текст організаторів:

Організатор події: МІТЄЦ
Онлайн подія: на платформі ZOOM
За підтримки Українського культурного фонду.
Круглий стіл «Нові технології у подоланні наслідків психологічної травми: Як створити арт-реабілітаційний простір та скористатися ним».
10 серпня о 19:00 на платформі ZOOM відбудется круглий стіл присвячений осмисленню та систематизації досвіду, отриманого під час проєкту «МІТЄЦ. Реабілітаційний простір”.
Як нам вдалося поєднати мистецтво та психотерапію? Які способи ми використали, щоб виразити дуже сильний емоційний досвід учасників? З якими труднощами та викликами зіткнулися? Як витримали випробування на гнучкість та толерантність?
Запрошуємо Вас приєднатися до нашої підсумкової зустрічі та спільно осмислити результати проекту.
У круглому столі візьмуть участь:
Юлія Мединська, Олександр Фільц – психотерапевти; Ната Катериненко – керівниця проєкту; Сергій Захаров, Дмитро Коломойцев – художники та учасники проєкту.
Для участі в події необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdy6pDtf…/viewform
Опис проекту:
“МІТЄЦ. Реабілітаційний простір” — інноваційна програма мистецько-психотерапевтичної реабілітації ветеранів АТО / ООС та колишніх в’язнів, що здійснюється за підтримки Українського культурного фонду.
Впродовж 9 місяців учасники програми беруть участь у 8 майстер-класах із різних видів мистецтва: графіки, живопису, фотографії, кераміки, колажу, ленд-арту, саунд-арту та перформативного танцю.
Під час майстер-класів з учасниками працюють фахові психотерапевти, психоаналітики.
Над втіленням проекту в життя працюють команди двох громадських організацій — «МІТЄЦ» та «Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я».
Офіційний сайт проєкту: https://mitec.ua/
Контактна інформація для запитань:
ukrainemitec@gmail.com

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.