EN

“Новi мости” у “WE art Museum” (Одеса)

8 лютого о 10.30

Текст організаторів:

Виставковий проєкт “Новi мости”.
Символіка мостів у культурі має глибоке сакральне значення. Міст з’єднує Небо та Землю, об’єднує онтологічні першооснови, стає символом змін. Саме ці сенси акумулювала у собі виставка трьох художників “New bridges” (Одеса-Київ). Це алегоричний засіб збудувати мости між різними містами, художниками та глядачами.
Картини, які представлені у трьох залах музею, стають певними комунікаційними, культурними та дипломатичними мостами порозуміння. Куратори пропонують глядачеві відчути синергію взаємин теперішніх українських міст через твори сучасних художників з різних куточків країни.
Сьогодні символічний міст збудований між Києвом та Одесою, далі художньо-комунікаційне будівництво розгорнеться між Миколаївом, Черкасами, Чернігівом, Львівом та іншіми містами України.
Усередині кожної окремої картини, яка представлена в експозиції, несподівано поєднуються дуже контрастні за своєю суттю жанри та техніки живопису. Виставка сповнена художньої дифузії: натюрморт органічно розчиняється в абстрактній композиції, а пейзаж і портрет стають схожими на сновидіння, оповиті серпанком фантазії.
Мистецтво, як і міста, бувають дуже різними, але саме у різноматністі та цікавих зближеннях будуються нові відносини, нові смисли та нові мости.
Алла Алексєєва – київська художниця. Учасниця авторських та спільних мистецьких проєктів і пленерів по всій Україні. В основі її художніх образів – фігуративний живопис, ніби переосмислений через напрямок абстракції. Картини Алли чуттєві, соковиті та наповнені експресією. А її авторська манера зображення відрізняється від інших художників.
Леонід Багрій – представник одеської школи живопису. Закінчив художньо-графічний факультет Одеського педагогічного університету ім. К. Ушинського за спеціальністю “живопис”. Куратор та учасник українських та міжнародних арт-проектів. Майстер абстрактного живопису. Його полотна завжди атмосферні та відкриті для безлічі інтерпретацій, де вибір – завжди за глядачем.

Петро Лебединець – київський художник-абстракціоніст. Його роботи понад двадцять років роботи більше двадцяти років подорожують світовими виставками та проєктами, такими, як Арт Базель та Арт Експо Нью-Йорк. У своїй творчості звертається до чистих і часто теплих кольорів, які створюють для його масштабних полотен особливий настрій радості, спокою та натхнення.

Спiвкуратор дослiдник мистецтва Ганна Чубарь

Спiвкуратор шеф редактора журналу ART CHILI Вiкторiя Нестеренко

Вартість:100/50 грн

(Каса до 16:30)

Виставка триватиме до 25 лютого.

WEartMuseum
Пушкінська,9, Одеса

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.