EN

Нікіта Кадан в Асортиментній Кімнаті (Івано-Франківськ)

12 червня о 18.00

Текст організаторів:

Кожний та кожна з нас є поєднує декілька чи й багато, а подекуди безліч ідентичностей, які утворюють рухомі нетривкі системи. Якщо ти займаєшся виробництвом сучасного мистецтва, ти розділений між творенням наративу, його споживанням та відтворенням “художньої ситуації”. Ми спробуємо розглянути як розділеність практики Нікіти Кадана на індивідуальну художню роботу, участь у мистецьких групах й колабораціях, та кураторство – так і систему тем та методів, які проходять крізь усі аспекти цієї практики.

Поговоримо про:

▪️ в першу чергу, про історіографічний поворот (Погром, Хроніка, Червоні гори, “Відкладене майбутнє”, серія виставок “Жести ставлення” у Кмитові);
▪️ дещо політично вмотивоване насильство та тіло громадянина (“Процедурна кімната”, “Контрольовані випадковості”, “Суперпропозиція” групи Р.Е.П., “Союз буд” Худради);
▪️ дещо про атомізоване суспільство, робота ідеологічних апаратів та парадокси колективної пам’яті (“Патріотизм” групи Р.Е.П., Постамент, Запам’ятати момент, коли оповідь було перервано, Межі відповідальності, Труднощі профанації).

Нікіта Кадан — учасник групи Р.Е.П. та Худрада, які вплинули на появу в Україні мистецтва, що працює з історичними та політичними темами. Першу премію PinchukArtCentre Prize, а у 2014 — Спеціальну премію Future Generation Art Prize. У 2015 він представив Україну на Венеційській бієнале. У 2019 році Нікіта очолював відділ сучасного мистецтва Кмитівського музею.

Подія офлайн, участь в живій події обмежена (registration only, дивись нижче)

Стрім також буде, участь онлайн безмежна.

Реєстрація вже відкрита:https://inshaosvita.typeform.com/to/hBr70z, участь офлайн дуже обмежена. Просимо розуміння, що ми не зможемо прийняти більше гостей, ніж цього дозволяє розмір приміщення та поточні карантинні вимоги.

Асортиментна Кімната
Січових Стрільців, 15, Івано-Франківськ

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.