EN

Ніч музеїв у NAMU

22 травня об 11.00

Текст організаторів:

Ніч музеїв – це завжди свято, тож запрошуємо вас відсвяткувати його разом з NAMU. З огляду на карантинні вимоги ми мусимо дотримуватися певних обмежень, тому цьогоріч розпочнемо святковий день з 11:00.
До вашої уваги програма святкової Ночі музеїв, яка відбудеться у суботу 22 травня:
⭐️З 11:00 до 15:30 – вхід до музею безкоштовний. Для огляду доступні обидва поверхи постійної експозиції, а також виставкові проєкти «Дисципліноване бачення» Лади Наконечної та «Олег Соколов: колір, музика, слово».
⭐️Для відвідувачів з дітьми ми підготували квест музейною експозицією. Усіх, хто шукає музейних пригод, запрошуємо до адміністративної стійки в холі музею – там на вас чекатимуть роздруковані QR-коди, що ведуть до питань квесту. Правильні відповіді знайдуть тільки найуважніші музейні детективи.
15:30 – 16:00 – пауза на дезінфекцію.
⭐️З 16:00 до 20:00 триватимуть екскурсії. Відвідати їх можна безкоштовно за попередньою реєстрацією. Звертаємо увагу, що на кожну екскурсію окрема реєстрація, адже місця обмежені.
Розклад екскурсій:
📌16:00 – Екскурсія «Українське мистецтво від Київської Русі до ХІХ століття». Проводитиме Катерина Мілюкова, старша наукова співробітниця відділу науково-просвітницької роботи NAMU.
📌17:00 – Екскурсія «Модернізм в Україні». Проводитиме Ольга Галян, старша наукова співробітниця відділу науково-просвітницької роботи NAMU.
📌18:00 – Екскурсія виставкою «Дисципліноване бачення». Проводитиме Лада Наконечна, художниця, авторка виставкового проєкту.
📌19:00 – Кураторська екскурсія виставкою «Олег Соколов: колір, музика, слово». Проводитиме Ганна Алієва, старша наукова співробітниця відділу мистецтва XX-XXI століття NAMU.
⭐️Прикрась свою інстаграм-стрічку світлиною у стилі «Accidentally Wes Anderson».
Після екскурсії скористайтесь унікальною можливістю сфотографуватися за адміністративною стійкою у холі музею – у найінстаграмнішій локації України.
Саме таке фото холу NAMU потрапило до книги «Accidentally Wes Anderson», де представлені 200 найцікавіших точок з усього світу.
Чекаємо на вас у NAMU!
___________________________________________
Будь ласка, зверніть увагу, що у зв’язку із реставраційними роботами на фасаді будівлі потрапити до музею можна через службовий вхід. Він розташований з тильного боку музею (обійти можна як по вулиці Грушевського, так і по Музейному провулку).

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.