EN

Наташа Шульте в Invogue#Art (Одеса)

2 липня о 18.00

Текст організаторів:

Французький філософ Жорж Батай описував трансгресивний досвід як перетин межі між можливим і неможливим, що знімає заборону без її знищення, чим забезпечує можливість перебування на межі, “мандрівку на край можливостей людини”.
Межовий досвід може втілитися у різних сферах життя — у політиці, безумстві, сексі — де суб’єкт сягає такої критичної точки, що втрачає себе, перетворюючись на щось радикально інше.
Водночас, це плідне поле для маніпуляцій — стимуляція задоволення експлуатується і широко використовується як інструмент соціального контролю. Та чи можливо не втрапити у цю пастку, балансуючи на тонкій межі між помірністю та безумством?
Наташа Шульте у серії живописних робіт “КАМІНЬ, НОЖИЦІ ПАПІР” досліджує це питання. Роботи виконані олією, зображають обличчя людей у межових станах: моментах, коли біль перетворюється на задоволення, або навпаки – задоволення стає настільки інтенсивним, що його важко відрізнити від болю.
Крім живопису виставка включає відеоарт з проєкту “Bubblegum”. Це відео, на якому задокументований особистий досвід художниці та її уявлення про пологи. Інтенсивні фізичні переживання конкретної людини, представлені на відео, одночасно пронизані спільним минулим, приватними і політичними фантазіями.
Куратор – Наталі Сімонова

Виставка триватиме до 7 серпня

Invogue#Art
Катерининська, 25, Одеса

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.