Меню

Надзвичайний кліматичний рух в MetaCulture

12 червня о 19.00

Текст організаторів:

Зміна клімату – не в майбутньому, зміна клімату вже тут — в українських містах, перед нами, з нами, крізь нас, через нас. Збільшення температури з кожною десятою градусу запускає в дію процеси руйнації екосистем та звичного життя людей, особливо у вразливих регіонах.

Ми переконані, що реагувати потрібно негайно і культура та мистецтво можуть стати каталізатором цих дій і здатні створити простір для осмислення ролі та відповідальності людини у сучасній зміні клімату.

Виставка присвячена змінам клімату в Україні. Під час мистецької події буде проголошено Надзвичайний Кліматичний Стан.

Ми переконані, що надзвичайний стан потребує дій руху: як індивідуальних змін у думках та ідеях, так і колективного руху з відновлення кліматичної справедливості.

В основі цієї виставки – трансдисциплінарний рух, в якому мистецтво, наука і активізм зіштовхуються, взаємодіють та стають співнаправленими на певний проміжок часу. Це солідарний рух для відновлення кліматичної справедливості.

Виставка є кульмінацією Кліматично-мистецькі лабораторії – восьмиденної резиденції в Карпатах, під час якої сім мистецько-активістських та мистецько-наукових тандемів осмислювали зміну клімату.

Учасники/учасниці: ruїns collective (Тета Цибульник, Еліас Парвулеско), Костянтин Васюков, Тетяна Корнєєва, Світлана Краковська, Лідія Криштоп, Карина Лазарук, Семен Поломаний, Світлана Потоцька, Анастасія Ращенко, Ірина Соколова, Ольга Фурсік,Максим Ходак.

Куратор(к)и: Ірина Замуруєва разом із учасниками та учасницями Кліматично-мистецьких лабораторій.

Проект Кліматично-мистецькі лабораторії реалізується NGO ITTA та Ekoltava. За фінансової підтримки представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні (Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine), 350.org — Україна та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Виставка проходитиме по 18 червня

MetaCulture
Нижньоукраїнська, 31

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою