EN

“На зв’язку +”. Виставка Володимира Падуна та Едуарда Потапенкова

Галерея Vakulenko Art Consulting представляє виставку робіт сучасних українських художників Володимира Падуна та Еда Потапенкова «На зв’язку +». 9 березня – 9 квітня 2023 року.

Текст організаторів:
Відкриття 9 березня о 18.30.
Графік роботи:
ср-нд, з 11:00 до 19:00;
пн-вт − вихідні дні.
Адреса: Київ, вул. Костьольна, 8
Куратор – Владислав Вакуленко
Вхід вільний
В час, коли життя все більше нагадує театр абсурду, коли монологи можновладців перериваються звуками повітряної тривоги, а багатофігурні композиції з уламків будівель змінюють перед очима тексти повідомлень від друзів з «нуля», творчість стає одною з тих рефлексій, яка допомагає дивитися на абсурд наче ззовні. Навіть на себе художник, що опинився в епіцентрі теперішнього життя, має спасіння дивитися нібито зверху. Бути над подіями, створювати нові ірреальні світи на заміну тим реальним, що втрачають зв’язок зі сталими про них уявленнями та залишають нам образи та символи, емоції та враження.
Володимир Падун та Ед Потапенков – київські художники, об’єднані багаторічною дружбою та спільним баченням сьогодення. Не тільки колеги, а й сусіди по будинку, залишившись у прифронтовому Києві, вони перетворили стан тривоги та люті до ворога у стан надії та любові до новонароджених полотен. І після 24 лютого 2022 року продовжували творити, включаючи в свою творчу палітру парадоксальні елементи минулого, густо змішуючи їх з актуальними кольорами протистояння не на життя, а на смерть.
Ані Володимира Падуна, ані Еда Потапенкова не можна назвати новачками у грі з фрагментами Всесвіту. Кожна робота цих митців – вдала спроба зазирнути через вікно живописного полотна у відкритий простір художньої фантазії. Спроба залишитися при розумі, граючи проти пустоти невизначеності. Наповнюючи її власними життєствердними, глибоко іронічними, навіть гостросатиричними композиціями. Спосіб протистояти, вистояти, та зіграти свою версію абсурдного спектаклю – з хепіендом у форматі виставки.
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.