EN

НА СОШЕНКА. ЧАСТИНА ПЕРША

МіТЄЦ представляє проект Лізи Герман та Марії Ланько «На сошенка» (Київ). спогади художників, а також реальні картинки зі світу майстерень на вул. Сошенка, 33 (Київ). Тарас Ковач (Ужгород). Подорож.

(записано у липні 2014 р. в Києві)

Культурний захід “На Сошенка” – це подія, яка запрошує гостей провести першу неділю липня в унікальній історичній місцині столиці, дізнатися, що роблять художники у перервах між виставками та вернісажами, влаштувати пікнік в старому яблуневому саду в приємній компанії та створити власний мистецький твір у співпраці з відомими авторами.

Лише протягом одного дня відвідувачі матимуть рідкісну можливість потрапити у студії художників та взяти участь у творчих воркшопах для дітей та дорослих, прогулятися садом та зазирнути в закутки старого будинку з понад 60-річною історією. У рамках події також буде відкрита виставка про це особливе місце, зібрана з особистих архівів, старих фотографій та раритених картин, створених на Сошенка від 1960-х років до сьогодні. Окрім мистецьких заходів, гостей очікує насичена дитяча програма, пікнік та жива музика.

Напередодні на території комплексу художники працюватимуть на пленері, темою якого стане захопливе минуле та майбутнє цього місця. Гості “Сошенка” будуть першими, хто побачить ці роботи.

У програмі:
Безліч неймовірних історій з життя художників на Сошенка, 33
Воркшопи із ліплення, малювання, майстрування, колажу та ручного друку
Колективне висадження городу з Алевтиною Кахідзе
Пікнік у яблуневому саду та відпочинок на свіжому повітрі

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.