EN

«На акваторії заводу купатися було заборонено» у ЦСМ М17

23 вересня о 19.00

Текст організаторів:

Виставка — «На акваторії заводу купатися було заборонено». Це перша масштабна презентація робіт художників і художниць, які протягом останніх років працювали на території колишнього Одеського судноремонтного заводу СРЗ-2, перетворивши її на унікальний культурний кластер і трансмедіальну лабораторію.
Закрита територія СРЗ-2 стала симбіозом скульптурних, малярських, шовкотрафаретних та інженерних майстерень, музичної студії, а також ательє. Умови ж, що уможливили цей органічний синтез і діалог мистецтв, є унікальними для новітньої історії українського сучасного мистецтва.
Виставка досліджує феномен виникнення самоорганізованої творчої спільноти й самі ці об’єднавчі умови, головною з яких став простір: полишений судноремонтний завод в історичному центрі Одеси, який сьогодні існує під загрозою зникнення через пріоритети масштабної забудови берегової лінії. На прикладі арткластеру СРЗ-2 проєкт підіймає питання нестабільного становища митця/мисткині у суспільстві, а також можливостей для його/її реалізації та розвитку.
До експозиції увійдуть роботи таких художників/-ниць, як Женя Вольно, Вася Дмитрик, Максим Зацарінний, Жанна Кадирова, Павло Клименко, Commercialpublicart, Наталія Кушнір, Наталія Мариненко, МНПЛ, Денис Рубан, Ereh Saw, Микита Тищенко, Дарія Чечушкова, Ксенія Щербакова та інші.
Представлено буде й артефакти та інші свідчення з минулого життя заводу, архівні матеріали і документацію моменту його трансформації.
Кураторки: Жанна Кадирова, Майя Колеснік
Вхід безоплатний за умов попередньої реєстрації!
Реєстраційна форма за посиланням: https://is.gd/m17_registration
Виставка триватиме до 24 жовтня.
Партнери проєкту: Adamovskiy Foundation, ArtCult Foundation, Havas Event

ЦСМ М17
Антоновича, 102-104

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.