«Must Have: New Vision» в Mironova Foundation

«Must Have: New Vision» в Mironova Foundation

28 січня о 18.30


Текст організаторів:

Презентація іноваційного діджитального арт-проекту «Must Have: New Vision». Проект представляють школа анімації Pause to Play, платформи V-ART та Simo AR.

Роботи відомих українських художників, представлені на виставці «Must Have», набудуть нового змісту та неочікуваних сенсів за допомогою цифрових технологій доповненої реальності (AR), віртуальної реальності (VR) та маппінгу. Глядачі отримають чудову можливість зануритись у світи художників та побачити роботи у зовсім іншому ракурсі. Іронічні діджитал історії доповнять картини О. Ройтбурда, В. Цаголова, А. Савадова, В. Сидоренка, В. Манжоса та ін. а скульптура Н. Білика буде візуалізована за допомогою нових можливостей маппінгу.

Тетяна Міронова, засновниця Mironova Foundation: Дополненная реальность (AR) привносит в физический мир новые образы, созданные цифровыми технологиями. И наш реальный мир или мир художественного произведения вместе с новыми AR-образами воспринимается, как одно целое. Картина художника уже не только дарит определенное настроение или эмоцию, а продолжает историю, трансформирует её конкретно для каждого зрителя и зритель становится частью этой истории. Дополненная реальность – это более личное искусство, которое находится в ваших руках. Нужно только навести свой гаджет на картину, скульптуру или в определенное место в пространстве и мир заиграет новыми красками.

Олександр Величко, засновник Simo AR: Світ змінюється та ми змінюємось разом з ним. Сучасне мистецтво та сучасні технології щільно пов’язані між собою. Це і є відображаження нашого сьогодення.

Микита Кравцов, завновник Pause to Play: Анімація в мистецтві це нова форма висловлювання свого внутрішнього світу через сучасні технології. Можливо саме зараз ми станемо свідками нового формату експозицій майбутнього.

Mironova Foundation
Лаврський провулок, 7

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.