EN RU

MNPL. Hall of fake в Одесі

MNPL. Hall of fake в Одесі

5 березня о 17.00

Текст організаторів:

Колектив МНПЛ запрошує у захопливу подорож у світ ілюзій та самообману, вирушаючи в заміський будинок у самісінькому центрі міста. Амбітне прагнення матеріалізувати внутрішній світ властиве кожному. Найсміліші бажання, що можуть виникнути в гонитві за комфортом і затишком, втілені у «Hall of fake». Підробка компенсує неможливість реалізувати їх повною мірою. Використання бутафорських матеріалів і предметів інтер’єру балансує на межі злиденності та свободи вираження. Самообман полягає в імітації природних матеріалів, предметах мистецтва та штучних предметах з розмитою межею між ними. В цьому притулку можна відчути себе гостем, але не можна залишитись жити. Таким чином, втеча від реальності стає реальною. Наскільки далеко можна зайти, жертвуючи якістю заради ідеї?

МНПЛ — архітектурно-художня група, заснована в 2009 році в Одесі. Її учасники працюють в одній майстерні з 2010 року. Більшість із них має архітектурну освіту, тому на архітектурі базується їхня основна діяльність. Майстерня також є місцем для реалізації мистецьких проектів. МНПЛ цікавить різносторонній підхід, в якому раціональні методи архітектурного проєктування тісно пов’язані з більш вільними художніми практиками. Сьогодні в основних спільних проєктах групи бере участь 6 архітекторів, визуалізатор і графічний дизайнер. В окремих проєктах кількість учасників може варіюватися.

Виставка триватиме до 28 березня

Катерининська, 25, Одеса

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.