EN

Міжнародний open call відео-робіт. Заявки до 20 серпня!

Заявки до 20 серпня

Текст організаторів:

Павільйон Джерело за підтримки Українського культурного фонду оголошує міжнародний опен-кол для створення відео-робіт, які стануть частиною проєкту Павільйон Джерело: Тіла в місті.

Проєкт буде реалізовано протягом вересня-жовтня 2021 в павільйоні Джерело, що знаходиться в Шевченківському районі міста Києва. Він активує публічну дискусію стосовно екології буття людини у місті за допомогою виставкової та публічної програми, та прийматиме найширшу аудиторію у режимі 24/7. Павільйон Джерело: Тіла в місті спрямований на репрезентацію соціально-орієнтованого мистецтва і передбачає чотири теми, і в рамках кожної буде реалізовано спільну виставку-діалог за участі одного українського та одного міжнародного автора. Серед тем ГЕНДЕР – свобода відкритої маніфестації гендерної ідентичності, ПРАЦЯ – прекаризація праці, невидима праця, експлуатація та інші форми контролю, НАСИЛЛЯ – недержавне політичне насилля, ЕКОЛОГІЯ ВІЗУАЛЬНОГО – проблеми екології візуального середовища міського простору.

До участі у опен-колі запрошуються українські та міжнародні художники(ці), колективи та групи, які працюють з медіумом відео. Куратори проєкту Аліна Клейтман, Дана Косміна та Нікіта Кадан пропонують перейти від класичного експозиційного рішення “білий куб” до його сучасника “скляного куба”. Таким чином проєкт здійснює прямий крок на зустріч глядачу – як потенційно зацікавленому у сучасному мистецтві, так і такому, для кого подібний формат є зовсім незвичним. Всі роботи, створені для проєкту будуть демонструватися цілодобово на екранах у вітринах павільйону Джерело.  Отже, ми запрошуємо художників(ць) подумати над коротким відео з або без звуку, яке не має вікових обмежень та відповідає одній зі згаданих вище тем.

Заявка має складатися з резюме та портфоліо художника(ці), з короткого (от 4000 слів) опису проєкту, що пропонується до реалізації, а також орієнтовного бюджету. Всі документи мають бути надіслані у форматі PDF на пошту dzherelo.one@gmail.com з назвою файлу – Прізвище_Ім’я апліканта(ки).

Дедлайн подачі заявок – 20 серпня 2021 року.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році як нова модель надання державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій на конкурсних засадах. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України. Сайт: https://ucf.in.ua, facebook: https://www.facebook.com/ucf.ua.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.