Меню

Міжнародна програма мистецьких обмінних програм резиденцій для молодих митців

Прийом заявок до 30 червня

Текст організаторів:

КОНКУРС / OPEN CALL
NVAIR – Міжнародна програма мистецьких обмінних програм резиденцій для молодих митців.

Мистецька резиденція ім.Назарія Войтовича (Nazar Voitovich Art Residence) відкриває конкурс для молодих українських митців на участь у серії міжнародних програмах, що триватимуть протягом липня-вересня 2019 року.

Дві програми відбуватимуться в Україні, за участі митців від партнерських організацій Schafhof – European Center for Art Upper Bavaria (Німеччина) у липні та KAIR Kosice Artist in Residence (Словаччина) у серпні, третя відбудеться у Німеччині у вересні для двох резидентів з України у мистецькому центрі Schafhof.

До участі у конкурсі запрошуємо митців що зацікавлені у колаборації з колегами з Німеччини та Словаччини, практикуюсь сучасні та традиційні медіуми, працюють з контекстами місць та громадами, зацікавлені попрацювати у сільській місцевості.

Митцям буде забезпечено проїзд, трансфер до резиденції, проживання в окремих кімнатах резиденції, трьохразове харчування, матеріали для роботи, підтримка куратора, контакт з локальною громадою, постпродакшн, виставки у Тернополі та Києві.

Кожна програма триватиме 1 місяць, у програмі кожен резидент погоджується взяти участь у одній публічні презентації, провести майстер-клас для місцевої громади, взяти участь у фінальній виставці, презентації. Більше деталей на сайті резиденції за посиланням.

Проект «NVAIR – Міжнародна програма обмінних резиденцій для молодих митців» громадської організації Congress of Сultural Activists / Конгрес Активістів Культури, що отримав підтримку у рамках НОРД: Навчання, обміни, резиденції, дебюти — програма УКФ, Українського Культурного Фонду, покликаний розвивати мережу міжнародного партнерства інституцій для розвитку можливостей для українських молодих митців отримувати досвід роботи у міжнародних проектах та формування позитивного іміджу українського мистецтва та України в цілому за кордоном. Цілями програми є підвищення конкурентоспроможності українського мистецтва на світовому арт-ринку, створення успішних виставкових проектів, розвиток мистецьких практик для розвитку локацій та аудиторій для культурного туризму в Україні, розвиток платформи для міжкультурного діалогу.

Деталі тут:
https://nvair.art/…/nvair-%E2%80%93-m%D1%96zhnarodna-progra…

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою