EN RU

Місяць підтримки культури

Місяць підтримки культури

16 листопада

Текст організаторів:

Pro Bono Club Ukraine та Український культурний фонд запускають “Місяць підтримки культури”. В листопаді разом із партнерами з бізнесу будемо проводити безкоштовні консультації та вебінари для проєктів у сфері культури, що планують подаватися на конкурсні програми УКФ.

Протягом місяця потенційні заявники УКФ можуть отримати індивідуальну консультацію для покращення свого проєкту у сфері культури. Наші партнери готові проконсультувати з питань залучення співфінансування, діджиталізації, комунікації, авторського права та юридичних питань. Для того, щоб отримати консультацію, подавайте заявку на сайті за посиланням. 

Також протягом листопада ми проведемо 3 освітні вебінари з акцентом на сферу культури:

  • Культурний старт: можливості підтримки від Українського Культурного Фонду, вебінар від УКФ, 10-го листопада о 15:00

  • Особливості онлайн-проєктів у сфері культури, вебінар від Анастасії Слєпцової, співзасновниці Digitizing.Space, 16-го листопада о 15:00

  • Комунікаційна стратегія для культурних проєктів, вебінар від Надії Рокитянської, арт-директорки комунікаційної групи PlusOne, 17-го листопада о 15:00

Зареєструватись на вебінари можна за посиланням.

До Місяця підтримки культури вже долучились юридичні фірми Glagos та Авеллум Партнерс, Центр розвитку стартапів 1991 Маріуполь, маркетингова агенція 2Birds, SocialBoost, комунікаційна агенція PlusOne, Reply.io, Digitizing.Space, а також незалежні фахівці у сфері комунікацій.

Про всі актуальні можливості читайте на сторінці ініціативи. 

Всі активності марафону проводяться безкоштовно в межах культури pro bono (інтелектуальне волонтерство, безоплатна професійна і експертна професійна допомога для суспільного блага).

Довідково:

Pro Bono Club Ukraine (PBCU) — це платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми поєднуємо експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Розвиваємо культуру pro bono в Україні.

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.